Uniwersytet Medyczny w Lublinie realizuje projekt pn. „”Profesjonalizm i bezpieczeństwo w chirurgii i ginekologii onkologicznej — praktyczne kursy dla lekarzy”” współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014—2020, Oś Priorytetowa V. Wsparcie dla obszaru zdrowia, Działanie 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych.
Projekt skierowany jest do lekarzy z całej Polski, mających prawo wykonywania zawodu. Kurs realizowany będzie w formie 1-dniowych 8 godzinnych wykładów prowadzonych stacjonarnie i online.
TERMINY KURSÓW: 24.11.2023
TEMATYKA KURSU:
• Przewlekła niewydolność żylna,
• Żylna choroba zakrzepowo-zatorowa, w tym zakrzepica żył głębokich i zatorowość płucna,
• Niewydolność żylna miednicy mniejszej,
• Obrzęk limfatyczny.
MIEJSCE REALIZACJI KURSU:
Aula Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ul. Chodźki 4 20-093 Lublin
Kontakt do Biura Projektu: Uniwersytet Medyczny w Lublinie Al. Racławickie 1, 20-059 Lublin, II piętro, pok. 236
oraz ON LINE na platformie ZOOM
tel. (81) 448-50-38 Koordynator projektu: Barbara Próchniak e-mail: barbara.prochniak@umlub.pl
Rezerwacji miejsc na danym kursie można dokonywać drogą mailową, jednak potwierdzeniem udziału w projekcie jest złożenie w Biurze Projektu (pocztą lub osobiście) oryginałów
Każdy Uczestnik/Uczestniczka kursu otrzyma:
• certyfikat ukończenia kursu,
• punkty edukacyjne,
• przerwy kawowe,
• zwrot kosztu dojazdu dla osób spoza Lublina.
Załączniki:


