Kim jest i jakie ma uprawnienia opiekun faktyczny pacjenta - info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. Udostępniamy dla Państwa platformę, dzięki której już teraz mogą Państwo przystępować do Kodeksu RODO info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach. KOMUNIKAT STANDARD OCHRONY MAŁOLETNICH info w części kodowanej serwisu FPZ oraz mailach.
AI & MEDTECH CEE 2024: Innowacyjne Forum dla Liderów Medycyny i Technologii
Federacja PZ, 2024-03-20 22:12:11

Rozpoczęła się już rejestracja na czwartą edycję konferencji "AI & MEDTECH CEE" - wydarzenia, które łączy świat innowacyjnej medycyny z najnowszymi technologiami, kreując przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Patronat nad wydarzeniem objęła Federacja Porozumienie Zielonogórskie.

Tegoroczna edycja konferencji odbywać się będzie 11 czerwca 2024 r. w Crowne Plaza Warsaw. Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona, ale wydarzenie będzie również transmitowane online, wraz z dostępnym tłumaczeniem symultanicznym.

W zeszłorocznej edycji konferencji AI & MEDTECH CEE, gościliśmy wybitnych ekspertów z różnych zakątków świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Republiki Słowackiej, Republiki Czeskiej, Izraela, Szwajcarii, Estonii, Belgii oraz Włoch. Wydarzenie przyciągnęło uwagę międzynarodowych liderów branży medycznej oraz innowatorów. Gościem specjalnym konferencji była Brittany Kaiser, współzałożycielka Own Your Data Foundation, o której powstał film dokumentalny na platformie Netflix.

Podczas tegorocznej edycji Konferencji nie zabraknie międzynarodowej reprezentacji, a także polskiej strony publicznej i liderów z zakresu innowacji. Poruszone zostaną tematy takie jak:
• Rola e-zdrowia w polskim sektorze ochrony zdrowia, w tym inteligentna diagnostyka - jak nowoczesne technologie diagnostyczne, wsparte algorytmami AI, przyczyniają się do znaczącej poprawy precyzji i szybkości diagnozowania różnych schorzeń? Jak AI pomaga w przesiewaniu danych, obrazów, czy informacji w celu identyfikacji konkretnych wzorców, anomalii lub interesujących przypadków?
• Dobre praktyki za granicą - jakie wyzwania napotyka sektor opieki zdrowotnej w procesie digitalizacji? Jakie są najlepsze praktyki związane z wykorzystaniem uczenia maszynowego w procesie rozwoju urządzeń medycznych?
• Longevity - nowoczesne podejście do dbania o zdrowie, skupiające się na analizie zdrowia już na wczesnym etapie życia. Jak określić i eliminować główne czynniki ryzyka wpływające na zdrowie i odporność organizmu?

Co więcej, uczestnicy konferencji będą mogli zgłębić świat nowoczesnych technologii, które nie tylko wspierają ich codzienną aktywność, ale również wpływają korzystnie na codzien ne życie.

Podczas konferencji zostanie także opublikowana jubileuszowa piąta edycja Raportu "Top Disruptors in Healthcare".

Rejestracja:
https://cutt.ly/Kw0Nnm2j
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT