TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon TELEPORADY w POZ!!! podstawowym narzędziem pracy zapewniającym bezpieczeństwo pacjentów - lekarz zbiera bardzo dokładny wywiad przez telefon
Prezes i wiceprezes PZ wśród najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia
Federacja PZ, 2017-01-18 16:05:49

Prezes Porozumienia Zielonogórskiego Jacek Krajewski i wiceprezes Marek Twardowski znaleźli się na Liście Stu, ogłoszonej 17 stycznia przez redakcję „Pulsu Medycyny”. Doceniono w ten sposób ich dokonania dla systemu ochrony zdrowia w 2016 roku.
Lista Stu to zestawienie najbardziej wpływowych osób w ochronie zdrowia, tworzone przez "Puls Medycyny" od ponad 10 lat, cieszące się uznaniem środowiska.
Wyboru osobistości, które znajdą się w rankingu, dokonuje jury złożone z ekspertów powołanych przez redakcję. Ranking obejmuje dwie kategorie: wpływ na rozwój polskiej medycyny oraz znacząca rola w systemie ochrony zdrowia. Prezes Jacek Krajewski zdobył w tym roku 18. miejsce.
Kandydaci byli oceniani według trzech kryteriów: osiągnięcia i dokonania w minionym roku, reputacja zawodowa i wpływy w środowisku medycznym oraz siła publicznego oddziaływania.

ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT