Komunikat w sprawie zaświadczeń lekarza poz do szkół i klas sportowych, artystycznych, wojskowych - w części kodowanej serwisu FPZ. Komunikat w sprawie zaświadczeń lekarza poz do szkół i klas sportowych, artystycznych, wojskowych - w części kodowanej serwisu FPZ. Komunikat w sprawie zaświadczeń lekarza poz do szkół i klas sportowych, artystycznych, wojskowych - w części kodowanej serwisu FPZ.
Konferencja prasowa: Dlaczego nie wszyscy lekarze z dnia na dzień przejdą na e-zwolnienia
Federacja-PZ, 2018-11-27 15:23:08

Konferencja prasowa POL: Dlaczego nie wszyscy lekarze z dnia na dzień przejdą na elektroniczne zwolnienia

W środę 28 listopada o godz. 13.00 w Warszawie w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej przy ul. Sobieskiego 110 odbędzie się konferencja prasowa poświęcona:


elektronicznym zwolnieniom, które obligatoryjnie mają obowiązywać od 1 grudnia 2018 r oraz innym pilnym problemom, które są do rozwiązania w ochronie zdrowia. Podczas spotkania prasowego przedstawiciele organizacji lekarskich przekażą informację na temat rzeczywistego stanu wdrożenia systemu e-zla i wyjaśnią dlaczego nie wszyscy lekarze z dnia na dzień przejdą na elektroniczne zwolnienia. Zaprezentowane zostaną także nowe wzory druków L4 rekomendowane przez organizacje lekarskie.

W konferencji wezmą udział reprezentanci Porozumienia Organizacji Lekarskich (POL) skupiającego: Naczelną Izbę Lekarską, Federację Porozumienie Zielonogórskie, Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy oraz Polską Federację Pracodawców Prywatnych Ochrony Zdrowia.
ZWIĄZKI      LINKI      PARTNERZY      REKLAMA      KONTAKT